Presne podľa vašich predstáv

vám dokažeme pripraviť teambuilding, oslavu výročia vašej firmy, podujatie pre kľúčových biznis partnerov, súkromnú oslavu či komornú svadbu. Zorganizujeme vám event na mieru, alebo budeme s vami, či s vašou agentúrou spolupracovať na riešení, ktoré bude perfektné po všetkých stránkach. Dokážeme vám zabezpečiť dopravu, návštevu fariem a rybníkov, alebo spoločne pôjdeme zbierať ovocie do sadu, ktoré vám potom pripravíme na ohni. Inšpirujte sa naším výberom, alebo nás kontaktujte s vašimi špecifickými požiadavkami.

Cena na osobu je 149€

Oslava sezóny

Objednajte si našu aktuálnu eventovú sezónnu ponuku pre uzavretú skupinu 15 - 20 ľudí. Zájdeme spolu do prírody a pripravíme vám deväť chodové degustačné menu inšpirované aktuálnou sezónou. Podľa vašich časových možností a chuti vieme event obohatiť o návštevu vinárstva, farmy, či rybníka a zabezpečiť dopravu (nie je zahrnutá v cene hostiny).

Private Dinner

Túžite po originálnej oslave narodenín, alebo prekvapení pre priateľov v blízkosti vášho domova? Všetko, čo potrebujeme máme k dispozícii a prídeme za vami na vaše vysnívané miesto. Stačí nám zabezpečiť prístup autom a bezpečnosť. Originálnu degustáciu s fascinujúcimi príbehmi o miestnych surovinách zrealizujeme pokojne aj na vašej záhrade.

Malá svadba pod holým nebom

Rodinná svadba iba s tými najbližšími vie byť intímna a srdečná. Pripravíme vám dokonalý catering podľa aktuálnej sezóny a vašich požiadaviek. Zabezpečíme pre vás degustáciu vín so someliérskym výkladom alebo kokteilový bar.

Tailor Made

Zasnívajte sa a predstavte si večer, aký ste ešte nezažili. Postaráme sa o vašu skupinu (do 20 osôb), vyberieme pre vás miesto, ktoré ste zaručene ešte nenavštívili, zabezpečíme vám odvoz, prevedieme vás lesom, alebo vás vezmeme na rybačku a napokon vás pohostíme pri nádherne vyzdobenom stole, až kým sa na oblohe nad vami objavia hviezdy.

Event s lokálnou dopravou

Túžite po súkromnej akcii celkom bez starostí? Dohodneme si meeting point a my vás vyzdvihneme a prepravíme tam, kam treba. Vieme zabezpečiť dopravu v rámci okresu, poprípade kraja. V prípade krátkych vzdialeností účtujeme 20 eur na osobu plus k dohodnutej cene eventu. Takto dokážeme k prechádzke a degustácii v prírode pripojiť napríklad návštevu farmy, vybrať sa spolu na zber jahôd, či navštíviť lokálne vinárstvo.
Program